Обчисліть дискримінант квадратного рівняння й укажіть кількість його коренів10x^2-2x+1=0


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Ира.

Ответ:

D = b^2 - 4ac

Объяснение:

D = (-2)^2 - 4·10·1 = 4 - 40 = -36 <0 ⇒ корней нет