СРОЧНО ДАЮ 45 БАЛОВ Записати для арифметичної прогресії (а п ): -38; -34; -30; … формулу n- го

члена.

Ответы на вопрос

Отвечает Равшанов Ахмад.

Ответ:

аn=-38+(n-1)*4

Объяснение:

Формула n-го члена арифметичної прогресії аn= a1+(n-1)*d

a1=-38

d=-34-(-38)=-34+38=4

Підставивши маємо аn=-38+(n-1)*4