Знайти корені рівняння 3х²-5х-2=0 а) 2 б) - ⅓ в) рівняння коренів немає г) - ⅓; 2


Ответы на вопрос

Отвечает Дудник Марьяна.

Ответ:

X1=2; X2=-1/3 (Г)

Объяснение:

3х²-5х-2=0

D=(-5)²-4*3*(-2)=25+24=49

X1=(5+√49)/(2*3)=12/6=2

X2=(5-√49)/(2*3)=-2/6=-1/3