Пара чисел (3; -2) є розв'язком є розв'язком системи рівнянь2х + ay = 8bx + Зу = 15знайдіть a i

b.​

Ответы на вопрос

Отвечает Золотухин Данил.

2x+ay=8

bx+3y=15

--------------

2•3+a•(-2) =8

b•3+3•(-2)=15

--------------------

6-2a=8

3b-6=15

-------------

-2a=8-6

3b=15+6

--------------

a=-4+3

b=5+2

------------

a=-1

b=7