Розкладіть на множники квадратний тричлен, якщо це можливо: 1 x^2+6x+10 2 3x^2-7x+4 3 -4x^2-3x+22


Ответы на вопрос

Отвечает Баклыкова Марина.

Ответ:

1) неможливо

2) (х-1)(3х-4)

3) -(4х+11)(х-2)

Объяснение:

x²+6x+10=0

D=36-40=-4

Рівняння не має коренів

3х²-7х+4=0

D=49-48=1

X1=1

X2=4/3

3x²-7x+4=3(x-1)(x-4/3)=(x-1)(3x-4)

-4x²-3x+22=0

D=9+352=361

X1=-11/4

X2=2

-4x²-3x+22=-4(x+11/4)(x-2)=-(4x+11)(x-2)