4x + 3y =1способ подстановки5х -у =-13​


Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Алина.
З другого рівняння :
-y=-13-5x
y=13+5x

Підкладаємо у перше:
4x + 3(13+5x) = 1
4x +39 + 15x = 1
19x = 1-39
19x = -38
x=-2