Складіть квадратне рівняння,якщо його корені 9 і -5​


Ответы на вопрос

Отвечает Османов Эдем.

Объяснение:

x_{1} =9

x_{2}=-5

Формула квадратного уравнения:

x^{2} +px+q=0

p-любое число

q-любое число

x_{1} +x_{2} =-p\\\\x_{1} *x_{2} =q

9-5=-4\\\\9*(-5)=-45

x^{2} -4x-45=0

Надеюсь понятно )))))))))))))))