Укажіть пару чисел що є розв'язком системи рівняння {х-у=1 {х+у=7. будь-ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Аня.

Ответ:

(4;3)

Объяснение:

\left \{ {{x - y = 1} \atop {x + y=7}} \right. \left \{ {{x=1 + y} \atop {x + y=7}} \right.

1 + y + y = 7

2y = 6 |:2

y = 3

x = 1 + y = 1 + 3 = 4

(4;3)

\left \{ {{x=4} \atop {y=3}} \right.