Функцію задано формулою у= (1/3)* x+ 4. Знайти значенняаргументу, при якому значенняфункції

дорівнює 2. *-46ОООО-62​

Ответы на вопрос

Отвечает Буяльская Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

у=(1/3)* x+ 4       ;  значення  функції дорівнює 2

2=1/3 x+4

1/3 x=4-2

1/3 x=2  || * 3

x= 6  значеннe  аргументу