Знайдіть суму нескінченно спадної геометричної прогресії 1/3;1/6;1/12;​


Ответы на вопрос

Отвечает Каргинова Елизавета.

b_1=\frac{1}{3} \\ \\ b_2=\frac{1}{6} \\ \\ b_2=b_1\cdot q \\ \\ q=\frac{b_2}{b_1}=\frac{\frac{1}{6}}{\frac{1}{3}}=\frac{3}{6}=\frac{1}{2}  \\ \\ S_n=\frac{b_1}{1-q}=\frac{\frac{1}{3}}{1-\frac{1}{2}}=\frac{1}{3\cdot \frac{1}{2}}=\frac{2}{3}