Знайти перший член геометричної прогресії (в), якщо в6=32, q=2 Швидко підскажіть! Будьласка


Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Александр.

Ответ: Ми виводимо з формули. b6=b1*q^5 , тоді b1=b6/q^5

b1=32/2^5=32/32=0

Объяснение: