Перші 280 км дороги від пункту А до пункту В автобус проїхав із певною швидкістю, а останні 480

км - зі швидкістю на 10 км/год більшою. Знайдіть початкову швидкість автобуса, якщо на весь шлях від пункту А до пункту В він витратив 10 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Стацунов Вадим.

Ответ:

70

Объяснение:

x - начальная скорость автобуса, км/ч.

280/x +480/(x+10)=10                 |10

28(x+10)+48x=x(x+10)

28x+280+48x=x²+10x

x²-66x-280=0; D=4356+1120=5476

x₁=(66-74)/2=-8/2=-4 - этот ответ не подходит по смыслу.

x₂=(66+74)/2=140/2=70 км/ч - начальная скорость автобуса.