задача по алгебрі перші 280 км дороги від пункту А до пункту В автобус проїхав з певною швидкістю,

а останні 480 км - зі швидкістю на 10 км/год більшою. знайдіть початкову шввидкість автобуса, якщо весь шлях від пункту А до пункту В він витратив 10 годин.

Ответы на вопрос

Отвечает Любушкин Кирилл.
 \frac{280}{x}+ \frac{480}{x+10} =10;
28(x+10)+48x=x(x+10);76x+280= x^{2} +10x;
 x^{2} -66x-280=0;D=1369;x=70;x=-4 посторонний корень
70 км/ч - початкова шввидкість автобуса