Скільки коренів мас рівняння 0,2х2 + 2х + 5 = 0? (знайти дискримінант і порівняти його з нулем,

висновок, буква) А) жодного; Б) один корінь; В) два корені; г) безліч коренівДопоможіть будь ласка мені дуже треба!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кон Владислав.

Ответ:

0,2х^2 + 2х+5=0

1) x^2+10x+25=0

2) (x+5)^2=0

3) x+5=0

4) x=-5 (один корінь)

Обьяснение:

1 Ділимо обидві частини на 0,2

2 Розкладаємо вираз на множники

3 Прирівнюємо основу до 0

4 Переносимо константу у праву частину