Дано члени арифметичної прогресії a5 = 8,71 і a6 = 11,18.Обчисли різницю прогресії d=​


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитраков Макар.

Ответ:

2,47

Объяснение:

d=а6-а7=11,18-8,71=2,47