Знайдіть об'єм кулі, якщо площа її великого круга дорівнює 81П см^2​


Ответы на вопрос

Отвечает Илясов Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа круга дорівнює : S=πR^2 звідси знайдемо радіус

R=√(S/π)=√(81π/π)=√9=3 см

Знайдемо об'єм кулі

V=4πR^3/3=4*π*3^3/3= 108π/3= 36π см3