5. Знайти третій член числової послідовності, заданої формулою bn = 2 + n2. А) 4; Б) 8; В) 11; Г)

7.

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.

Ответ:

В) 11

Объяснение:

Как я понял, n2 - это n в квадрате?

Обычно пишут n^2. Я тоже буду так писать.

b(n) = 2 + n^2

b(3) = 2 + 3^2 = 2 + 9 = 11