У арифметичній прогресії (cn) відомо, що с7=36 і с9=42. Чому дорівнює с8?


Ответы на вопрос

Отвечает Носкова Соня.

c9 = c8 + d

c8 = c7+d ⇒  c9 = c7+d+d

c9 = c7 + 2d

-2d = c7 - c9

2d = c9-c7

2d = 42 - 36

2d = 6

d = 3

c8 = 36 + 3 = 39

Ответ: 39