Знайдіть знаменник геометричної прогресії 2;4;8;16​


Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Сергей.

Ответ:

знаменник=2

Объяснение:

2*2=4;4*2=8;8*2=16

Отвечает Стрілець Віталій.

Ответ:

2

Объяснение:

2*2=4

4*2=8

8*2=16