при якому значенні x значення виразів x²-2x; 3x+5; 4x+13; будуть послідовним членом арифметичної

прогресії​

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Анастасия.

Объяснение:

x^2-2x\ \ \ \ 3x+5\ \ \ \ 4x+13\ \ \ \          x=?\\d=3x+5-(x^2-2x)=4x+13-(3x+5)\\3x+5-x^2+2x=4x+13-3x-5\\x^2-4x+3=0\\D=4\ \ \ \ \sqrt{D}=2\\x_1=1\ \ \ \ x_2=3.

Ответ: при х₁=1 и х₂=3.