Срочно!!! Утворити геометричну прогресію (bn), якщо різниця другого і першого її членів дорівнює

– 3 \4 , а різниця четвертого і другого становить 3\ 16 .

Ответы на вопрос

Отвечает Юдин Богдан.

b2-b2=b1*q-b1=b1(q-1)=-3/4

b4-b2=b1*q^3-b1*q=b1q(q^2-1)=3/16

делю второе на первое

b1q(q-1)(q+1)/(b1(q-1))=q(q+1)=3/16:(-3/4)=-1/4

q^2+q+1/4=0

D=1-1=0

q= -1/2

b1=-3/4:(q-1)=-3/4:(-1/2-1)=-3/4:(-3/2)=1/2

b1=1/2;q=-1/2