Число -2 є коренем рівняння x²+px-6=0 Знайдіть інший корінь рівняння і коефіцієнт p Срочнооооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Давлат.

Ответ:

3. р= -1

Объяснение:

підставимо замість х, -2

4+ (-2р)-6=0

р= -1

перепишим заного, заменим р на -1

x^2 + -x -6 = 0

D= 25 = 5^2

x = ( -1 (+-)5  )/2 = -2. 3