2. Число 2 є коренем рівняння х + px - 6=0. Знайдіть інший корінь рів- няння і коефіцієнт р.


Ответы на вопрос

Отвечает Орешкова Анастасия.

Ответ:

-3 \ ; \ 1 \ ;

Объяснение:

Воспользуемся теоремой Виета:

\displaystyle \left \{ {{x_{1}+x_{2}=-p} \atop {x_{1} \cdot x_{2}=-6}} \right. \Leftrightarrow \left \{ {{2+x_{2}=-p} \atop {2 \cdot x_{2}=-6}} \right. \Leftrightarrow \left \{ {{2+x_{2}=-p} \atop {x_{2}=-6:2}} \right. \Leftrightarrow \left \{ {{2+(-3)=-p} \atop {x_{2}=-3}} \right. \Leftrightarrow

\displaystyle \Leftrightarrow \left \{ {{-1=-p} \atop {x_{2}=-3}} \right. \Leftrightarrow \left \{ {{p=1} \atop {x_{2}=-3}} \right. ;