Складіть квадратне рівняння, корені якого на 4 більше за відповідні корені рівняння x²+6x-14 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Челноков Виталий.

1)x²+6x-14 = 0

D = 36 - 4 ×(- 14) = 36 + 64 = 100

x1,2 = (-6 ± 10)/2

x1 = 2

x2 = -8

2) Скласти рівняння:

x1 = 6

x2 = -4

x² - 2x - 24 = 0

Перевірка:

x1 + x2 = 2. x1 = 6

x1×x2 = - 24. x2 = -4

Відповідь: x² - 2x - 24 = 0