Знайдіть невідомий коефіцієнт і другий корінь рівняння x^2+bx-12=0 якщо один із коренів дорівнює 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Егор.

Объяснение:

x^2+bx-12=0\ \ \ \ x_1=2\ \ \ \ x_2=?\ \ \ \ \ b=?\\\left \{ {-(x_1+x_2)=b} \atop {x_1*x_2=-12}} \right.\ \ \ \ \left \{ {{-(2+x_2)=b} \atop {2*x_2=-12\ |:2}} \right.  \ \ \ \ \left \{ {{b=-(2-6)=-(-4)=4} \atop {x_2=-6}} \right. .

Ответ: x₂=-6    b=4.

Разъяснение:

1) находим второй корень уравнения:

х₁*х₂=-12

2*х₂=-12 |÷2

x₂=-6.      

2) находим неизвестный коэффициент b:

b=-(x₁+x₂)=-(2+(-6))=-(-4)=4.

Ответ: x₂=-6    b=4.