Складіть квадратне рівняння не зведене корені якого 2 і -3


Ответы на вопрос

Отвечает Кононова Вероника.

По теореме Виета: x₁+x₂=-b x₁*x₂=c -b=(-2+6)=4 b=-4 c=-2*6 c=-12 Полученное уравнение: x²-4x-12=0 Проверка: D=(-4)²-4*1*(-12)=16+48=64   √64=8 x₁=(4-8)/2=-2 x₂=(4+8)/2=6