Помогите пж Число -2 є коренем квадратного рівняння 3 х2 -5х – t = 0. Знайти другий корінь

рівняння і значення t. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Устюгов Данил.

Ответ:

Объяснение:

Помогите пж Число -2 є коренем квадратного рівняння

3 х2 -5х – t = 0. Знайти другий корінь рівняння і значення t. ​

x1=-2;

x1+x2=-b/a=-(-5)/3;

-2+x2=5/3;

x2=5/3+2

x2=11/3

x1*x2=c/a=-t/3=(-2)*(11/3);

t/3=22/3

t=22