З рівняння 2х + Зу = 6 виразіть змінну х через змінну у х = 3 - 2yу = 2 - 1,5 xх = 3 + 2yх = 3 -

1,5y​

Ответы на вопрос

Отвечает Великий Миша.
2x + 3y=6
2x=6-3y (:2)
x=3-1,5y
2•(3-1,5y) +3y=6
3+3y=6
3y=6-3
3y=3
y=3:3
y=1