Визнач Скільки коренів мае рівняння х2 + 4х + 8 = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Алина.

x² + 4x + 8 = 0

D = 4² - 4 * 8 = 16 - 32 = - 16 < 0 - корней нет

Отвечает Перфильева Виктория.

Дискримінант (D)= 4^2 - 4*1*8= -16 - отже, якщо він менше ніж 0, то рівняння не має розв'язків.