тіло під дією сили 2 кн рухається так, що його шлях виражається рівнянням Sx=t+0,1 t^2. визначити

масу автомобіля​

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьева Полина.

Ответ:

Ф=ма

2*10^3=м*0.2

м=10^4 кг

м=10 000 кг