Функцію задано формулою y=0,5x–3. Визначте: а) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює

4; б) значення аргументу, якщо значення функції дорівнює 5. в) при яких значеннях аргументу функція набуває додатних значень?

Ответы на вопрос

Отвечает Валько Ксения.

Ответ: а) у(4)=0,5*4-3=2-3=-1.

Б) 5=0,5*х-3⇒0,5*х=8⇒х=16.

В) 0=0,5*х-3⇒0,5*х=3⇒х=2. Значение функции положительно при х меньше 2.

Объяснение: