Знайдіть восьмий член геометричної проогресії, якщо сьомий член дорівнює 16, а знаменник дорівнює

3/4 (прошу)

Ответы на вопрос

Отвечает Невских Рустам.

Ответ: 12.

Объяснение:

Решение.

bn=b(n-1)*q.

b8 = b7*q=16*3/4=12.

b8=12.