У прямокутному трикутнику гіпотенуза більша від одного з катетів на 6 см ,а від іншого-на 3 см.

Знайдіть площу прямокутного трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Еремеев Дмитрий.

Ответ:

Нехай а та b - катети прямокутного трикутника

с- гіпотенуза

Площу прямокутного трикутника можна знайти за формулою :

S=(a*b)/2

За умовою :

с= 13 см

а= 5 см

За теоремою Піфагора знайдемо другий катет

b²=c²-a²

b²=13²-5²=169-25=144

b=√144=12 см

Тепер знайдемо площу

S= (12*5): 2= 60 : 2 = 30 см²

Объяснение: