Розкласти на множники: а) а² - b² + 4à + 4bb) x² - 2xy + y² - z²c) y² + 16 + 8y - x²Розв'язати

рівнянняa) 64x³ - x = 0b) x² - 36 = 6 - x​

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Дана.

а) (a+b)(a-b+4)

б) (x-y-z)(x-y+z)

c) (y+4-x)(y+4+x)

a) x(64x^2-1)=0

якщо добуток дорівнює 0, то один з множників дорівнює 0

x=0 або 64x^2-1=0

64x^2=1

x^2= 1/64

x=1/8 або x=-1/8

b) x^2-36-6+x=0

x^2-42+x=0

x^2+7x-6x-42=0

x(x+7)-6(x+7)

(x+7)(x-6)=0

Якщо добуток дорівнює 0, то один множників дорівнює 0

x+7=0 або x-6=0

x=-7 або x=6