у прямокутному трикутнику один із катетів на 2 більший від іншого а гіпотенуза дорінює 10 знайдіть

катет

Ответы на вопрос

Отвечает Musatovs Deniss.

Ответ: 6и8

Объяснение:    по теореме Пифагора   х^2+(x+2)^2=100

раскроем скобки, упростим х^2+2x-48=0   x=6 или -8(не подходит)

итак один катет 6  второй х+2=8