3. Яке число можна підставити замість b, щоб рівність(3x + b) (х + 3) = 3х2 + 5х + 3Ь​


Ответы на вопрос

Отвечает Сумарук Вікторія.

Ответ:

b=-4

Объяснение:

(3x + b) (х + 3) = 3х² + 5х + 3Ь

3x² + bx + 9x +3b = 3х² + 5х +

(3x²+3b) + (bx+9x) = (3x²+3b)+5x

bx +9x = 5x

x(b+9)=5x

b+9=5

b=5-9

b=-4