РЕБЯТА СРОЧНО НУЖЕН ОТВЕТ ПРОШУ x +2y=12,- 3x+2y=4:Розв'язати систему методом підстановки та в

якості відповіді вписати суму отриманих значень х тау6) 3а) 7г) немає отриманого числаB) - 7​

Ответы на вопрос

Отвечает Малинина Аня.

Объяснение:

x=12-2y

-3(12-2y)+2y=4

-36+8y=4

8y=40

y=5

x=12-2*5

x=2

x+y=2+5=7