попудуйте графік функції у=-2+3 користуючись графіком, знайдіть а) значення функції при х=-1, б)

значення архументу, при якому у=1​

Ответы на вопрос

Отвечает Агаджанова Яна.

Объяснение:

если у=-2+3=3-2=1

Значение функции при х=-1=1; и значение аргумента при котором у=1 равно R