6. Доведіть, що при будь – яких значеннях х вираз 3х2 – 6х + 4 набуває лишедодатних значень.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравцова Настя.

Объяснение:

1) -1; 3•2+6+4= 16

2) 1; 3•2-6+4=4

3) 0; 3•2-0+4=10