Скільки коренів має рівняння х ²- 14х + 49 = 0?​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

Один корінь - 7

Объяснение:

Розкладемо ліву частину рівняння на множники. Це квадрат різниці.

х² - 14х + 49 = 0

х² - 2*7*х + 7² = 0

(х - 7)² = 0

Отже:

х - 7 = 0

х = 7