Число -12 є коренем рівняння x*2+15x+g=0.Знайти значення g ії другий корінь рівняння.​


Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.
144-180=-g
-36=-g
g=36
x^2+15x+36=0
x1+x2=-15
x1*х2=36
х1=-12
х2=-3