Знайти суму і добуток його коренів:a)x*2+17x-38=0


Ответы на вопрос

Отвечает Олейникова Люба.

Ответ:

За теоремою Вієта:

х1+х2=-17

х1*х2=-38

Объяснение:

Стандартний вигляд теореми Вієта:

ax^2+bx+c=0

х1+х2=-b

х1*х2=c