Обчисли 7-й член арифметичної прогресії, якщо відомо, що a1 = 2,2 і d = 8,2 срочно 20 баллов тест

на время

Ответы на вопрос

Отвечает Кыдыралы Алиби.

Ответ:

a7=51,4

Объяснение:

a1=2,2

d=8,2

a7-?

an=a1+d(n-1)

a7=2,2+8,2(7-1)=2,2+49,2=51,4