Не виконуючи побудови знайдіть координати точки перетину графіків функцій y=7x-9 і y=-5x+15​


Ответы на вопрос

Отвечает Вильданов Камиль.

Ответ:

y=7x-9

y=-5x+15

7x - 9 = -5x + 15

12x = 24

x = 2

y = 7×2 - 9. y = 5

(2;5)