Знайдіть одинадцятий член арифметичної прогресії: 2;5;8..


Ответы на вопрос

Отвечает Жильцова Лиза.

Ответ:

30

Объяснение:

Знаходиться за формулою:

2+3(11-1)=2+30=32

Отвечает Ангелова Карина.

An = 32 (по формуле)