Скільки розвязків має система х-2у=-2 і х+4у=0


Ответы на вопрос

Отвечает Тетерина Оля.

Ответ:

Один розвязок

Объяснение:

Розв'яжему дану систему методом додавання:

х - 2у = -2 | *2

2x - 4y = -4

Додамо ліві частини рівнянь і прирвняймо до суми правих частин:

2х - 4у + х + 4у = 0 - 2

2х + х + 4у - 4у = -2

3х = -2

х = -2/3

Підставимо це значення х у друге рівняння:

- 2/3 + 4у = 0

4у = 2/3

у = 1/6

Маємо один розв'язок: х = -2/3 у= 1/6