Знайдіть сьомий член арифметичної прогресії, якщо А1=-7,d=5


Ответы на вопрос

Отвечает Мильянова Влада'блин.

Ответ:

23

Объяснение:

Знаходиться за формулою

-7+5(7-1)=-7+30=23