Функцiю задано формулою у=1/3х+4.Знайти значення аргументу,при якому значення дорiвнюэ 2?


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

з=-6

Объяснение:

аргумент це Х, отже потрібно замість У підставити 2 і вийде звичайне рівняння:

2=1/3х+4

1/3х=-2

х/3=-2

х=-6