Функцiю задано формулою у=3x-5. Знайти 1) Значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 3 2)

Значення аргументу при якому значення функції дорівнює -7 3) Чи проходить графік функції через точку А(7;-16).​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубковская Татьяна.

Объяснение:

у=3х-5

1) х=3; у=3×3-5=4

2) -7=3х-5

3х=-7+5

х=-2÷3

х=-2/3

3) А(7;-16)

7×3-5=-16

21-3=-16

16≠-16

График не проходит через точку А(7;-16)