Функція задана формулую y = -4x + 3. Знайдіть значення функції, якщо значення аргументу дорівнює – 1


Ответы на вопрос

Отвечает Занковец Максим.

Ответ:

7

Объяснение:

y =  - 4 \times ( - 1) + 3 \\ y = 4 + 3 \\ y = 7